لطفا منتظر بمانید.

لطفا منتظر بمانید.

درباره ما

پایگاه اینترنتی کرمان118

پرتال اينترنتى کرمان 118 در سال 1386 به عنوان نخستین و جامع ترین سایت نیازمندیها و تبلیغات جنوب شرق کشور با بیش از صدها آگهی جدید در روز ،فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون رتبه نخست و ارزشمند کشوری را در بين موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو را در بخود اختصاص داده است.

ارائه مشاوره تخصصی تبلیغات آنلاين با بهره گیری از کارشناسان تحصیلکرده ،ارائه پكيج هاى تبليغاتى مدرن و خدمات متمایز تبلیغات سایبری ،درج رایگان آگهی آزمایشی ،امکان دسترسی مردم در دورترین نقاط به بانک اطلاعاتی کسب و کارهای فیزیکی استان کرمان و پشتیبانی آنلاين شبانه روزی توسط اپراتورهاى اينترنتى ،سرویس تیکت پشتیبانی و برگزاری جشنواره های تخفیف و رویدادهای شهری استان کرمان از جمله ویژگیهای منحصر بفرد پایگاه تبلیغات اینترنتی کرمان 118 است که با راه اندازی آن هم اکنون ده ها نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول بکار شده اند.

دستيابى به معتبرترين پايگاه تبليغاتى جنوب شرق كشور و جذب و پذيرش ده ها هزار آگهى هوشمند تا سال ١٣٩8 از مهمترين اهداف و چشم اندازهاى تجارت الكترونيك گروه فناورى كرمان١١٨ با همکاری آژانس تبلیغاتی آی تک ميباشد.

تصویر پیدا نشد

برنده استانی جشنواره کارآفرینان برتر

کرمان 118 منتخب هشتمین جشنواره کارآفرینان برتر کشور

تصویر پیدا نشد

تولید کننده اید؟ توزیع کننده اید؟

کرمان 118 ،راهی آسان،سریع و مطمئن برای معرفی خدمات و کالای شما.

تصویر پیدا نشد

با تیمی مجرب همراه شما هستیم

ما به تجربیات 10ساله فناوری اطلاعات و زیرساخت های لازم فضای دیجیتال مارکتینگ خود در استان کرمان ایمان داریم و به شما اطمینان می دهیم،در[کرمان118]بهترین ها را در کنار هم برای موفقیت کسب و کار شما به نمایش خواهیم گذاشت.

تصویر پیدا نشد

چرا ما را انتخاب میکنید؟

-جامع ترین سایت نیازمندیها و تبلیغات استان کرمان -بیش از 30000 بازدید کننده در ماه -کسب رتبه اول موتورهای جستجوگر -تاسیس 1386

تصویر پیدا نشد
تصویر پیدا نشد
53000

کاربران راضی

تصویر پیدا نشد
95000

آگهی ثبت شده

تصویر پیدا نشد
18390

کوپن تخفیف

تصویر پیدا نشد
29800

ساعت کاری

پکیج های تبیغاتی

جایگاه خود را در دنیای دیجیتال تثبت کنید.

نمایش پست: 1,463