لطفا منتظر بمانید.

لطفا منتظر بمانید.

جزئیات برگزاری انتخابات در مرکز استان کرمان؛ افزایش ۸ درصدی شعب اخذ رای

جزئیات برگزاری انتخابات در مرکز استان کرمان؛ افزایش ۸ درصدی شعب اخذ رای

فرماندار کرمان با اشاره به وجود ۴۳۲ شعبه اخذ رای در شهرستان کرمان گفت: برای دسترسی بهتر مردم تعداد شعب اخذ رای در کرمان ۸درصد افزایش داشته است.

علی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه ۴۳۲ شعبه اخذ رای در روز جمعه دوم اسفندماه در شهرستان کرمان آماده اخذ رای مردم است اظهار داشت: از این تعداد ۲۸۲ شعبه در شهر کرمان، ۴۴ شعبه در بخش مرکزی، ۳۴ شعبه در بخش ماهان، ۲۳ شعبه در بخش چترود، ۱۵ شعبه در بخش راین، ۱۸ شعبه در بخش شهداد و ۱۶ شعبه در بخش گلباف در نظر گرفته شده است.

وی از افزایش ۸ درصدی شعب اخذ رای در مرکز استان کرمان خبر داد و افزود: این اقدام در راستای دسترسی بهتر و راحت‌تر و  فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت بیشتر مردم در انتخابات انجام شده است.

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه به همه عوامل برگزاری انتخابات از جمله بازرسان، نمایندگان فرماندار و عوامل اجرایی برگزاری انتخابات آموزش‌های لازم داده شده است گفت: اقلام انتخاباتی در تمامی حوزه‌ها آماده بوده و تحویل داده شده است.

وی از آمادگی کامل کرمان برای برگزاری انتخابات روز جمعه خبر داد و بیان کرد: فضای فیزیکی محل‌های برگزاری انتخابات در شهرستان کرمان کنترل شده و آمادگی کامل برای برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرمان وجود دارد.

بابایی با عنوان اینکه ۵۱۱ هزار و ۳۸۹ نفر در شهرستان کرمان واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند گفت: از این تعداد ۲۵۸ هزار نفر مرد و ۲۵۳ هزار نفر زن هستند.

وی با بیان اینکه مطمئنا مردم ما در روز جمعه با حضور گسترده خود در انتخابات به پاسداشت خون شهدا برگ زرین دیگری را چون دوره‌های در تاریخ انتخابات ایران رقم می‌زنند افزود: مردم ما با حضور گسترده و خوب خود در انتخابات در آینده خود نقش موثری داشته و نمایندگان اصلح را روانه مجلس می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم

نظر خود را بگذار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *