لطفا منتظر بمانید.

لطفا منتظر بمانید.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان: مجریان انتخابات اصل بی‌طرفی در برگزاری انتخابات را رعایت کنند

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان: مجریان انتخابات اصل بی‌طرفی در برگزاری انتخابات را رعایت کنند

معاون استاندار کرمان با بیان اینکه انتخابات باشکوه تهدیدات دشمنان را کمرنگ می‌کند گفت: مجریان انتخابات باید اصل بی‌طرفی در برگزاری انتخابات را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدصادق بصیری عصر امروز در همایش بزرگ عوامل اجرایی انتخابات شهر کرمان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که با حضور رضایی مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در استان کرمان در مصلای بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان برگزار شد اظهار داشت: انتخابات یک امر مقدس در نظام اسلامی بوده و شرکت در انتخابات و رای دادن یک وظیفه شرعی است.

وی با بیان اینکه از خداوند می‌خواهم که به همه ما توفیق بدهد که این امانت الهی را به سرانجام برسانیم افزود: کار عوامل اجرایی انتخابات بسیار با اهمیت و ارزشمند است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان ادامه داد: مقام معظم رهبری که سکاندار نظام مقدس اسلامی است در ۱۶ بهمن امسال از نسبت میان انتخابات و امنیت کشور سخن گفتند و فرمودند “حضور باشکوه مردم در انتخابات تضمین‌کننده امنیت است.”

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمود “هر کس ایران عزیز و امنیت جامعه را می‌خواهد باید پای صندوق‌های رای حضور پیدا کند” گفت: انتخابات مجلس بسیار اهمیت دارد و مجلس یک رکن اساسی در کشور است.

بصیری با اشاره به اینکه امنیت انتخابات بسیار مهم است و باید تلاش کنیم تا شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم افزود: کمرنگ کردن تهدیدات دشمنان قسم‌خورده کشور با انتخابات باشکوه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در استان کرمان ۹ حوزه انتخابیه داریم که در مجموع ۱۰ نماینده با رای مردم وارد مجلس شورای اسلامی می‌شوند گفت: مجریان انتخابات باید اصل بی‌طرفی را در برگزاری انتخابات رعایت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با تاکید بر اینکه نظم و انضباط در انتخابات بسیار اهمیت دارد و باید برنامه‌های انتخابات سر زمان تعیین شده اجرایی شود افزود: فردا روز سکوت انتخاباتی بوده و هرگونه تبلیغات در روز پنجشنبه اول اسفند ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی‌های لازم برای روز رای‌گیری انجام شده و شعب اخذ رای تعیین‌مکان شده است گفت: تمام اعضای شعب اخذ رای قبل از ساعت هفت صبح باید در محل اخذ رای حضور داشته باشند.

بصیری با بیان اینکه اعضای شعب موظف هستند قبل از اخذ رای محل شعبه را از هرگونه برگه‌های تبلیغاتی کاندیداها خالی کنند افزود: ساعت رسمی رای‌گیری هشت صبح روز جمعه است و زمان تعطیلی شعب اخذ رای و تمدید آن اعلام می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

نظر خود را بگذار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *