لطفا منتظر بمانید.

لطفا منتظر بمانید.

شعبه اخذ رای در مزار سپهبد شهید سلیمانی پیش‌بینی شد

شعبه اخذ رای در مزار سپهبد شهید سلیمانی پیش‌بینی شد

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در استان کرمان با بیان اینکه شعبه اخذ رای در مزار سپهبد شهید سلیمانی پیش‌بینی شده است گفت: اخذ رای مردم در محل گلزار شهدای کرمان و مزار حاج قاسم انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، رضا رضایی عصر امروز در همایش بزرگ عوامل اجرایی انتخابات شهر کرمان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در مصلای بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان برگزار شد اظهار داشت: در آستانه روز رای‌گیری هستیم و تاکنون اقدامات زیادی برای برگزاری انتخابات در استان شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان کرمان بزرگ‌ترین شهرستان استان است و تعداد رای اولی آن ۲۳ هزار نفر است گفت: حدود ۶۹ هزار رای اولی در مجموع استان داریم که حدود یک سوم آن در کرمان هستند.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در استان کرمان با عنوان اینکه هماهنگی لازم بین عوامل اجرایی و عوامل نظارت در استان وجود دارد افزود: آموزش‌های لازم داده و هماهنگی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه بنای ما بر همکاری، تعامل و برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور است گفت: شعبه اخذ رای در مزار سپهبد شهید سلیمانی پیش‌بینی شده و اخذ رای مردم در محل گلزار شهدای کرمان و مزار حاج قاسم انجام می‌شود.

رضایی با اشاره به اینکه انتخابات مجلس یک انتخابات بسیار حساس است و باید مراقبت کرد تا انتخابات در سلامت کامل برگزار شود افزود: رای مردم به فرموده رهبر معظم انقلاب حق‌الناس است و نباید خود را مدیون مردم و خدای خود کنیم.

وی با بیان اینکه باید حافظ رای مردم در هر شرایطی باشیم و از آرای مردم صیانت کنیم گفت: در بحث تایید صلاحیت‌ها نیز تمام تلاش خود را به‌کار گرفتیم تا حق کسی ضایع نشود.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در استان کرمان با عنوان اینکه ۱۹۰ نفر در استان کرمان تایید صلاحیت شدند افزود: اطمینان خاطر می‌دهیم که افراد داوطلب در کمال صداقت و شفافیت و بی‌طرفی مورد بررسی و صلاحیت قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه تعدادی از داوطلبان نیز انصراف دادند گفت: طبق جلسه‌ای که با حضور استاندار برگزار شد مصوب شد که صندوق اخذ رای با حضور نماینده هیئت اجرایی و نماینده هیئت نظارت همراه باشد و این دو نفر در هر شرایطی کنار صندوق باشند.

خبرگزاری تسنیم

نظر خود را بگذار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *