لطفا منتظر بمانید.

لطفا منتظر بمانید.

۶۹ نامزد انتخابات در استان کرمان انصراف دادند

۶۹ نامزد انتخابات در استان کرمان انصراف دادند

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی استان کرمان از انصراف ۶۹ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در استان کرمان تا ظهر امروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، عباس تقی‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگار اظهار داشت: تا ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه روز چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه تعداد ۶۹ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در استان کرمان از ادامه رقابت انصراف دادند.

وی با اشاره به جزئیات نامزدهای انصراف داده در استان گفت: از این تعداد ۳ نفر از حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، ۶ نفر از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، ۲ نفر از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، ۱۰ نفر از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، ۵ نفر از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، ۱۱ نفر از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، ۱۰ نفر از حوزه انتخابیه شهربابک، ۲۰ نفر از حوزه انتخابیه کرمان و راور و ۲ نفر از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه‌گنج فاریاب انصراف داده‌اند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی استان کرمان ادامه داد: از این تعداد در مجموع ۱۱ نفر زن و ۵۸ نفر مرد هستند که از ادامه رقابت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان انصراف داده‌اند.

وی با بیان اینکه لیست نهایی نامزدها صبح روز جمعه دوم اسفند ماه در محل شعب‌های اخذ رای از سوی فرمانداری‌ها نصب خواهد شد عنوان کرد: در حال حاضر ۱۲۱ نامزد در رقابت‌های یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان حضور دارند.

تقی‌زاده افزود: نامزدهایی که تمایل به انصراف دارند تا عصر پنجشنبه اول اسفند ماه می‌توانند انصراف خود را به هیئت‌های اجرایی در فرمانداری‌های محل ثبت‌نام به صورت کتبی اعلام کنند.

خبرگزاری تسنیم

نظر خود را بگذار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *